wstecz FAQ
1. Gdzie znajdę kody QR?
Kody do książek znajdziesz na plakatach informujących o akcji umieszczonych na przystankach komunikacji miejskiej w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Pobierz dokładną listę lokalizacji.

2. Jak mogę pobrać książkę?
Wystarczy, że zeskanujesz kod QR z plakatu za pomocą wbudowanego w aplikację skanera kodów. W tym celu naciśnij ikonę skanera na pasku menu, skieruj urządzenie na kod QR i zaczekaj na odpowiedni komunikat. Książka pobierze się automatycznie.

3. Jak długo mogę czytać książkę?
Każdą książkę pobraną za pomocą kodu QR możesz czytać przez 30 dni od momentu pobrania, bez względu na to czy pobrałeś ją w pierwszym czy ostatnim dniu trwania akcji. Po upływie 30 dni stracisz dostęp do książki.

4. Czy mogę pobrać więcej niż jednego e-booka?
Nie, w aplikacji możesz czytać tylko jedną książkę pobraną w całośści. Zeskanowanie kolejnego kodu QR spowoduje zastąpienie tej książki inną. Do poprzedniej książki będziesz mógł wrócić tylko ponownie skanując jej kod.
UWAGA! Przy ponownym pobieraniu książki, poprzednie ustawienia, jakie jej nadałeœś, zostaną skasowane (czcionka, rozmiar fontu, miejsce czytania).

5. Jak mogę kupić książkę, która mnie interesuje?
Na dole każdej karty książki znajduje się link do księgarni Woblink. Po zarejestrowaniu się i założeniu konta na woblink.com możesz kupić wybraną książkę, a następnie za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Woblink dla iPhone'a i iPada oraz dla urządzeń z systemem Android zsynchronizować swoją półkę i cieszyć się zakupionym e-bookiem. Wszelkie informacje znajdziesz na stronie woblink.com.

6. Jak długo trwa akcja CzytajPL!?
Akcja CzytajPL! trwa miesiąc od 1 października do 31 października. Szczegółowe informacje o aktualnej edycji znajdziesz tutaj.

7. Czy po zakończeniu akcji CzytajPL! będę mógł czytać pobraną książkę i darmowe fragmenty?
Tak, pod warunkiem, że w tym czasie nie upłynie 30 dni. Przy każdej pobranej książce widoczny jest licznik, który pozwoli Ci sprawdzić jak długo jeszcze będziesz mieć dostęp do pobranego e-booka. Darmowe fragmenty możesz czytać przez cały czas trwania projektu CzytajPL!, a także po jego zakończeniu.


Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
kontakt@miastoliteratury.pl